Müükhouse
Character House with Pool in Fegersheim
799 900 €
5194 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
154 m²
Elamispind
24/7
Turvalisus
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This four-bedroom, one-bathroom house features a unique architectural style and a heated swimming pool. The property includes a large terrace, a garden, and a garage, situated in a quiet, central location within the village of Fegersheim.
Ehitusaasta1996
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrust2
Energiaklass
169 kWh/m²/yrC
Class C — 169 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
5 kg CO²/m²/yrA
Class A — 5 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
6 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
5 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
11 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
6 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
4 kmKeskkond

Character House with Pool in Fegersheim
799 900 €
5194 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Philippe BORY
ECKERT IMMOBILIER
Viide: 10625-ECKERT67650
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.