Müükhouse
Character House with Garden in Montmoreau
138 440 €
905 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
153 m²
Elamispind
525 m²
Krunt
372 m²
Aed
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom house features a spacious living area and a separate non-attached garden. The property includes a garage, a terrace, and is situated in Montmoreau with convenient access to local amenities and transport links.
Ehitusaasta1900
Energiaklass
141 kWh/m²/yrC
Class C — 141 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
5 kg CO²/m²/yrA
Class A — 5 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Raudteejaam
LähedalLennujaam
70 kmHaridus
Algkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
25 kmRaamatukogu
15 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
6 kmTervishoid
Apteek
LähedalHaigla
22 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
15 kmKeskkond

living room
Character House with Garden in Montmoreau
138 440 €
905 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
SAFTI
Viide: 1612181
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.