Müükhouse
Character House with Garden in Bubry Centre
248 000 €
1476 €/m²
7
Toad kokku
168 m²
Elamispind
2718 m²
Krunt
2700 m²
Aed
5
Parkimiskohad
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom character house features a spacious garden of 2,700 m². The property includes a south-facing terrace and is situated within walking distance of local amenities in Bubry centre.
OmandTäis
Korrust4
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
8 kmLennujaam
105 kmHaridus
Lasteaed
9 kmAlgkool
LähedalKeskkool
11 kmÜlikool
29 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
12 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
18 kmPhoto Tour

other room
Character House with Garden in Bubry Centre
248 000 €
1476 €/m²
Avaldaja
Propriétés-Privées.com
Viide: 415104COE
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.