Müükhouse
Character Family House with Garden in France
350 000 €
1452 €/m²
7
Toad kokku
241 m²
Elamispind
24/7
Turvalisus
1890 m²
Krunt
Kirjeldus
This seven-bedroom, three-bathroom house features a spacious layout with a private garden. The property includes a large garage, workshop, and multiple parking spaces. It is equipped with solar panels, a thermodynamics boiler, a water softener, and reversible air conditioning.
SeisukordHea
OmandTäis
Korrust2
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
12 kmLennujaam
50 kmHaridus
Lasteaed
6 kmAlgkool
LähedalKeskkool
6 kmÜlikool
45 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
6 kmToidupood
LähedalRestoran
3 kmPank
6 kmTervishoid
Apteek
7 kmArst
6 kmHaigla
17 kmVeterinaaria
7 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
20 kmPhoto Tour

garden
Character Family House with Garden in France
350 000 €
1452 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Iad France
Viide: 1965280
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.