Müükhouse
Chalet with Two Homes and Pool in Lucena
285 000 €
1239 €/m²
6
Toad kokku
6
Magamistoad
3
Vannitoad
230 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This chalet in Lucena features two independent homes on a 2500 m² plot. The main home has six bedrooms, three bathrooms, a 50 m² living room, and a 25 m² kitchen-dining area, with centralised air conditioning, underfloor heating, and electric shutters. The property includes a pool, natural spring, and fruit trees.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
3 kmLennujaam
63 kmHaridus
Lasteaed
LähedalRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
3 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
8 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
19 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.