Müükhouse
Chalet with Pool in Mancha Real
190 000 €
995 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
3
Vannitoad
191 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, three-bathroom chalet features a large living room, spacious kitchen, and three floors. The property includes a private patio with a pool, a large garage with automatic doors, and is equipped with central heating. It benefits from abundant natural light and is located in Mancha Real.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
26 kmLennujaam
68 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
15 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
15 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
43 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.