Müükhouse
Chalet with Pool in Avileses, Murcia
298 000 €
3821 €/m²
2
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
78 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom, two-bathroom chalet features a swimming pool and is in good condition. Located in Avileses, Pedanías Sureste, Murcia, the property offers a private outdoor space for relaxation.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
18 kmLennujaam
16 kmHaridus
Keskkool
28 kmÜlikool
15 kmRaamatukogu
11 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
4 kmHaigla
11 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
5 kmRand
16 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.