Müükhouse
Chalet with Garden in Quiet Ordino
3 150 000 €
7536 €/m²
4
Magamistoad
4
Vannitoad
418 m²
Elamispind
4
Parkimiskohad
360 m²
Aed
Kirjeldus
This four-bedroom, four-bathroom chalet features a spacious garden of 360 m². The property includes a garage for four vehicles, a 9 m² storage room, and a temperature-controlled wine cellar. The chalet is situated in a quiet residential area of Ordino, close to the parish centre.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
22 kmLennujaam
118 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
6 kmÜlikool
11 kmRaamatukogu
LähedalArst
4 kmHaigla
5 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
27 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.