Müükhouse
Chalet with Garden in Las Vaguadas
460 000 €
2110 €/m²
4
Toad kokku
4
Magamistoad
3
Vannitoad
218 m²
Elamispind
Kirjeldus
This four-bedroom chalet features a garden, air conditioning, and a total of two bathrooms. The property offers open-plan living spaces, a pergola, and a porch, situated in the Las Vaguadas area.
SeisukordHea
OmandTäis
Korrust2
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmHaridus
LähedalVeterinaaria
3 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
30 kmKeskkond
Raudtee
5 kmPhoto Tour

Chalet with Garden in Las Vaguadas
460 000 €
2110 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
IHS Comprarcasa
Viide: 132404745
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.