Müükhouse
Chalet with Air Conditioning in Mairena del Alcor
220 000 €
1642 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
134 m²
Elamispind
45 m²
Aed
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom chalet features air conditioning throughout. The ground floor includes a fully refurbished and fitted kitchen, a complete bathroom with shower, and a spacious living-dining room with direct access to a private patio. The first floor offers a reformed bathroom with a bath, two single bedrooms with built-in wardrobes, and a master bedroom with a private walk-in close...
Ehitusaasta2008
Energiaklass
98.45 kWh/m²/yrD
Class D — 98.45 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
20.38 kg CO²/m²/yrD
Class D — 20.38 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
18 kmLennujaam
12 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
16 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
4 kmRestoran
LähedalPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
3 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
16 kmKeskkond
Suurem tee
5 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.