Müükhouse
4-bedroom house in ES
330 000 €
1122 €/m²
4
Magamistoad
3
Vannitoad
294 m²
Elamispind
510 m²
Krunt
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: pisos.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
3 kmLennujaam
110 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
6 kmRaamatukogu
6 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
6 kmToidupood
6 kmRestoran
LähedalPank
4 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
7 kmVeterinaaria
7 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
35 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.