Müükhouse
Cévenol Mas with Pool near Le Vigan
260 000 €
1955 €/m²
6
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
133 m²
Elamispind
1200 m²
Krunt
1200 m²
Aed
Kirjeldus
This house, located in a hamlet near Le Vigan, features two terraces and a private garden exceeding 1200 m², including a large swimming pool and a covered pool house. The interior offers a sense of well-being with its spacious volumes, materials, and views of the surrounding countryside. Some finishing works are required to complete the property, which is suitable for both primary and secondary re...
Ehitusaasta1900
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrust3
Energiaklass
139 kWh/m²/yrC
Class C — 139 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
5 kg CO²/m²/yrA
Class A — 5 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
26 kmLennujaam
52 kmHaridus
Lasteaed
10 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
40 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
10 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
6 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.