Müükapartment
Apartment in Torremolinos
390 000 €
7800 €/m²
Centro, Torremolinos, Málaga
1
Vannitoad
50 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Lisaomadused
Bassein
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: tucasa.com
Energiatõhusus
Kasvuhoonegaaside klassKHG
1234.99 kg CO²/m²/yrG
Class G — 1234.99 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Centro, Torremolinos, Málaga
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
500 m8 minLennujaam
89 km3.9hHaridus
Lasteaed
1,1 km18 minÜlikool
11 km28 minRaamatukogu
1,2 km18 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
200 m3 minRestoran
100 m2 minPank
400 m6 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
200 m3 minHaigla
2,3 km6 minVeterinaaria
1000 m15 minVaba aeg ja loodus
Park
500 m8 minRand
300 m4 minKeskkond
Suurem tee
1,6 km25 minRaudtee
100 m2 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.