Müükapartment
2-room apartment in Knokke-Heist
349 000 €
5132 €/m²
2
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
68 m²
Elamispind
Ehitusaasta2011
Energiaklass
0 kWh/m²/yrA
Class A
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
85 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
13 kmRaamatukogu
Suurem tee
4 kmRaudtee