Müükhouse
4-bedroom house in ES
1 350 000 €
1948 €/m²
4
Magamistoad
4
Vannitoad
693 m²
Elamispind
5157 m²
Krunt
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: pisos.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
4 kmRaudteejaam
13 kmLennujaam
59 kmHaridus
Lasteaed
4 kmÜlikool
5 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
13 kmVeterinaaria

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.