One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Itaalia
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Itaalia
  3. Building Plot in Barchi, Terre Roveresche
Pildid puuduvad
MüükMaa/krundid

Building Plot in Barchi, Terre Roveresche

225 000 €
30 €/m²
Barchi area
7606 m²
Elamispind
7606 m²
Krunt

Kirjeldus

This building plot is located in the Barchi area of Terre Roveresche. The land covers an area of 7,606 square meters. It is available for exclusive sale.

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Barchi area
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
6 km15 min
Raudteejaam
16 km41 min
Lennujaam
35 km1.5h

Haridus

Lasteaed
8 km20 min
Ülikool
20 km53 min
Raamatukogu
3 km9 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
3 km9 min
Toidupood
3 km9 min
Restoran
3 km9 min
Pank
3 km8 min

Tervishoid

Apteek
7 km19 min
Arst
5 km13 min
Haigla
10 km26 min
Veterinaaria
7 km19 min

Vaba aeg ja loodus

Park
3 km9 min
Rand
17 km45 min
Building Plot in Barchi, Terre Roveresche
225 000 €
30 €/m²
Meeldib? Võta ühendust
Gate Away
Avaldaja
IAD - Collaboratore Su Senigallia
Viide: 749120
Asukoht
Barchi area
Täpne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.