One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Hispaania
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Hispaania
  3. Building Land with Edificability in Narón, Coruña
1 / 6
MüükMaa/krundidEhituskrunt

Building Land with Edificability in Narón, Coruña

39 800 €
47 €/m²
855 m²
Elamispind
855 m²
Krunt

Kirjeldus

This building land is located in Narón, Coruña, within the Freixeiro area, offering good accessibility. The plot is classified as 'Suelo Urbano Consolidado' with an estimated edificability of 2,413 m² and permits construction of up to three storeys plus a basement. It presents an opportunity for a unique development, suitable for either a primary residence or rental purposes.

Lisaomadused

Tänava poole

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: globaliza.com

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
Lähedal
Lennujaam
29 km

Haridus

Lasteaed
3 km
Ülikool
7 km
Raamatukogu
4 km

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
4 km
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
5 km

Keskkond

Suurem tee
Lähedal
Raudtee
Lähedal

Photo Tour

Aed - Building Land with Edificability in Narón, Coruña

land plot

Välivaade - Building Land with Edificability in Narón, Coruña

driveway

Aed - Building Land with Edificability in Narón, Coruña

land plot

Välivaade - Building Land with Edificability in Narón, Coruña

driveway

Building Land with Edificability in Narón, Coruña
Building Land with Edificability in Narón, Coruña
Building Land with Edificability in Narón, Coruña
39 800 €
47 €/m²
Meeldib? Võta ühendust
GlobalizaGlobaliza
Avaldaja
Sanmartin Gextión Inmobiliaria S.C.
Viide: SÒL_3331 - 9306325
Asukoht
Ligikaudne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.