Müükland
Buildable Plot with Garden in Melgven
73 300 €
118 €/m²
620 m²
Elamispind
Kirjeldus
This buildable plot of 620 m² is located in Melgven, situated in a quiet cul-de-sac. The flat terrain is free of construction constraints, allowing for custom project development. It is positioned outside a housing estate, with utility networks available at the boundary, though further connection is required.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
10 kmLennujaam
74 kmHaridus
Lasteaed
6 kmAlgkool
6 kmKeskkool
6 kmÜlikool
12 kmRaamatukogu
7 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
5 kmKaubanduskeskus
22 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
7 kmVeterinaaria
6 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
7 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
4 kmPhoto Tour

land plot

land plot
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.