Müükapartment
Bright Studio with Parking near Lille University
132 000 €
3070 €/m²
1
Toad kokku
43 m²
Elamispind
24/7
Turvalisus
2990 m²
Krunt
Kirjeldus
This studio apartment features a large, bright living space, a fitted kitchen, and a separate bathroom. The property is situated on the 10th floor of a secure residence with lifts, a communal parking area, and is located near Lille University and metro stations.
Ehitusaasta1976
OmandKaasomand
Korrus10
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
7 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
4 kmPank
Suurem tee
4 kmRaudtee

hallway entrance
Bright Studio with Parking near Lille University
132 000 €
3070 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Iad France
Viide: 1965759
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.