Müükapartment
Bright Apartment with Private Garden in Parma
135 000 €
1776 €/m²
Via Cristoforo Colombo 4, Parma
2
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
76 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom apartment is located on the second and top floor of a two-storey building in Parma. The property features a private garden and a kitchen-diner, with a functional layout that includes a spacious living area and a second bedroom in the loft space. The apartment is in good condition, offering natural light throughout and is ready for immediate occupation.
Ehitusaasta1970
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus2 / 2
Asukoht
Via Cristoforo Colombo 4, Parma
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
1,7 km27 minLennujaam
4 km11 minHaridus
Lasteaed
1,9 km30 minÜlikool
1,6 km25 minRaamatukogu
1,7 km26 minKaubandus ja teenused
Supermarket
800 m13 minToidupood
100 m2 minRestoran
500 m8 minPank
800 m12 minTervishoid
Apteek
900 m14 minArst
600 m10 minHaigla
1,4 km22 minVeterinaaria
1,5 km24 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m4 minRand
15 km40 minKeskkond
Suurem tee
2,2 km6 minRaudtee
200 m3 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.