Müükapartment
Bright Apartment with Patio in La Prosperitat
187 900 €
3684 €/m²
2
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
51 m²
Elamispind
Kirjeldus
This apartment offers two bedrooms and one bathroom, with a total constructed area of 51 m². It features a bright living-dining room with a light-filled interior patio and an independent kitchen with access to the gallery. Located just five minutes from the L4 Via Julia metro and various bus lines, it is conveniently situated near essential services, schools, and shops.
SeisukordVäga hea
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: pisos.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
16 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
8 kmÜlikool

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.