Müükapartment
Bright Apartment with Garage in Alcobendas Centre
309 000 €
4352 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
71 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This three-bedroom apartment features a large living room with a grand exterior window offering unobstructed views, and a recently renovated kitchen. The property includes a private parking space and is located in a well-maintained, quiet building with no outstanding charges. The apartment has double-glazed windows, individual gas heating, air conditioning in the living room, and a secure entrance...
Ehitusaasta1998
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus2
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
4 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
10 kmÜlikool
LähedalRand
6 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.