Müükapartment
2-room apartment in Paris 17e
610 000 €
16 053 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
38 m²
Energiaklass
116 kWh/m²/yrC
Class C — 116 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
23 kg CO²/m²/yrC
Class C — 23 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
16 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
8 kmPank
LähedalRand
7 kmKeskkond