For Saleapartment
2-room apartment in Bischheim
€151,000
€3,213/m²
2
Total rooms
47 m²
Neighborhood
Distances are approximate — exact location is not available for this listing
Transport
Bus stop
NearbyTrain station
NearbyAirport
11 kmEducation
NearbyShopping center
5 kmBank
Major road
4 kmRailway tracks