Müükapartment
Bilocale with Private Garden in Brembate
75 000 €
974 €/m²
Via delle Gerre 15, Brembate
2
Toad kokku
1
Magamistoad
2
Vannitoad
77 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This two-bedroom apartment, located on the ground floor with independent access, features a private garden on three sides, a double garage, and a basement. The property includes a living room with an open-plan kitchen, two bathrooms, a double garage, and a basement. Situated near the centre of Brembate, it offers convenient access to local amenities.
Ehitusaasta2000
SeisukordHea
OmandPaljas
Korrus0 / 2
Asukoht
Via delle Gerre 15, Brembate
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
600 m9 minRaudteejaam
1,2 km19 minLennujaam
13 km33 minHaridus
Lasteaed
1,3 km20 minÜlikool
5 km14 minRaamatukogu
1,6 km25 minKaubandus ja teenused
Supermarket
900 m14 minToidupood
2,1 km5 minRestoran
600 m9 minPank
1,1 km17 minTervishoid
Apteek
900 m14 minArst
1,2 km19 minHaigla
4 km9 minVeterinaaria
1,0 km16 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m6 minRand
4 km12 minKeskkond
Suurem tee
500 m7 minRaudtee
5 km12 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.