Müükapartment
2-room apartment in IT
140 000 €
3111 €/m²
2
Toad kokku
1
Vannitoad
45 m²
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
1,2 km19 minMetroopeatus
2,8 km7 minLennujaam
13 km34 minHaridus
Lasteaed
900 m14 minKeskkool
9 km22 minÜlikool
2,9 km8 minRaamatukogu
1,4 km22 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m8 minToidupood
500 m8 minRestoran
400 m6 minPank
400 m6 minTervishoid
Apteek
500 m8 minArst
800 m12 minHaigla
900 m13 minVeterinaaria
800 m13 minVaba aeg ja loodus
Park
800 m13 minRand
3 km8 minKeskkond
Suurem tee
1,3 km20 minRaudtee
1,2 km19 minPhoto Tour

dining room

home office

home office

home office

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.