Müükapartment
2-room apartment in IT
55 000 €
965 €/m²
2
Toad kokku
1
Vannitoad
57 m²
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
300 m4 minMetroopeatus
300 m5 minLennujaam
4 km11 minHaridus
Lasteaed
2,0 km5 minÜlikool
200 m4 minRaamatukogu
400 m7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m6 minToidupood
100 m2 minRestoran
100 m2 minPank
700 m10 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
400 m6 minHaigla
1,7 km27 minVeterinaaria
1,3 km20 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m4 minRand
1,8 km28 minKeskkond
Raudtee
100 m2 minPhoto Tour