For Saleapartment
2-room apartment in IT
€49,000
€891/m²
2
Total rooms
1
Bathrooms
55 m²
Neighborhood
Amenities within walking distance (500m) are highlighted
Transport
Bus stop
0 m1 minTrain station
2.4 km6 minSubway station
1.6 km25 minAirport
7 km18 minEducation
Kindergarten
200 m4 minUniversity
1.6 km26 minLibrary
400 m6 minShopping & Services
Supermarket
200 m3 minGrocery store
200 m3 minRestaurant
100 m2 minBank
200 m4 minHealthcare
Pharmacy
200 m3 minDoctor
500 m9 minHospital
1.0 km16 minVeterinary
400 m6 minLeisure & Nature
Park
100 m1 minBeach
3.0 km8 minEnvironment
Major road
1.5 km23 minRailway tracks
1.2 km18 minPhoto Tour