Müükhouse
Beachfront Villa with Sea View in Santa Pola
1 390 000 €
4964 €/m²
5
Toad kokku
5
Magamistoad
5
Vannitoad
280 m²
Elamispind
60 m²
Terrass
Kirjeldus
This five-bedroom, five-bathroom detached house is located on the beachfront in Santa Pola, Playa Lissa. The property features a 30-square-meter terrace on both the ground and upper floors, offering panoramic sea views. The villa includes state-of-the-art home automation, ducted air conditioning, and is furnished, providing a luxurious living experience.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
13 kmLennujaam
10 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
13 kmRaamatukogu
6 kmKaubandus ja teenused
LähedalHaigla
9 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.