Müükhouse
6-room house in Jõelähtme vald
478 000 €
2209 €/m²
Vanasauna tee 44, Liivamäe küla
6
Toad kokku
5
Magamistoad
216.4 m²
Elamispind
1497 m²
Krunt
Ehitusaasta2010
SeisukordHea
OmandTäis
Korrust2
Lisaomadused
Kamin
Saun
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: kinnisvara24.ee, kv.ee
Energiatõhusus
Energiaklass
B
Class B
Asukoht
Vanasauna tee 44, Liivamäe küla
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m4 minRaudteejaam
5 km14 minLennujaam
5 km14 minHaridus
Lasteaed
1,4 km23 minÜlikool
10 km25 minRaamatukogu
3 km9 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,6 km24 minToidupood
2,9 km8 minRestoran
5 km13 minPank
6 km15 minTervishoid
Apteek
1,5 km24 minArst
5 km14 minHaigla
6 km16 minVeterinaaria
5 km13 minVaba aeg ja loodus
Park
1,7 km26 minRand
2,1 km5 minKeskkond
Suurem tee
3 km8 minRaudtee
2,5 km7 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.