Müükhouse
Authentic Village House with Garden in Perigord Noir
305 000 €
2259 €/m²
7
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
135 m²
Elamispind
375 m²
Krunt
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This property is a charming stone house with three bedrooms and two bathrooms, located in a picturesque village near Montignac Lascaux. The ground floor features a welcoming living area with a stone fireplace, a study, a bedroom, and a bathroom, while the upper floor includes a family room, a bathroom, and an additional space. The house offers a south-facing garden and terrace, providing an enchan...
Energiaklass
428 kWh/m²/yrG
Class G — 428 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
14 kg CO²/m²/yrG
Class G — 14 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
9 kmRaudteejaam
11 kmLennujaam
52 kmHaridus
Lasteaed
6 kmAlgkool
6 kmKeskkool
9 kmÜlikool
33 kmRaamatukogu
10 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
5 kmToidupood
5 kmRestoran
LähedalKaubanduskeskus
23 kmPank
5 kmTervishoid
Apteek
5 kmArst
6 kmHaigla
21 kmVaba aeg ja loodus
Park
5 kmRand
11 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.