Pildid puuduvad
Müükhouse
Auctioned Apartment with Private Garden in Codigoro
32 990 €
297 €/m²
1
Vannitoad
111 m²
Elamispind
Kirjeldus
This apartment, located in Codigoro, features an open-plan kitchen and is furnished. It includes a private garden and is part of a new construction. The property is situated in the central area of Pontelangorino, with the auction scheduled for 19-06-2026.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
28 kmLennujaam
71 kmHaridus
Ülikool
4 kmRaamatukogu
5 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
4 kmToidupood
5 kmRestoran
LähedalPank
9 kmTervishoid
Apteek
5 kmHaigla
10 kmVeterinaaria
6 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
11 kmKeskkond
Raudtee
5 kmHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.