Müükapartment
Attic Apartment with Terraces in Carquefou Centre
533 000 €
4387 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
121.5 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This three-bedroom apartment is located on the third and top floor, featuring a spacious living area with an open-plan kitchen and two terraces totalling 46m². The property includes a master suite with a dressing room and en-suite bathroom, two additional bedrooms, and a garage with parking.
Ehitusaasta2006
SeisukordSuurepärane
OmandTäis
Korrus3 / 4
Kasvuhoonegaaside klassKHG
19 kg CO²/m²/yrC
Class C — 19 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmLennujaam
17 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
6 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
6 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
6 kmKeskkond

bedroom
Attic Apartment with Terraces in Carquefou Centre
533 000 €
4387 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
VIVRE ICI - Carquefou
Viide: PIC1475
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.