Müükhouse
Architectural House with Garden in Plabennec
561 600 €
1971 €/m²
9
Toad kokku
6
Magamistoad
1
Vannitoad
285 m²
Elamispind
1743 m²
Krunt
Kirjeldus
This six-bedroom house, featuring one bathroom, two additional en-suites, and two WCs, is located in a tranquil setting in Plabennec. The property, constructed in 1987 and fully renovated, includes a spacious kitchen, a garden, and a 1743 m² plot. Additional amenities include a basement, external parking, and fibre optic connectivity.
Ehitusaasta1987
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrust2
Lisaomadused
Aed
Kamin
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com
Energiatõhusus
Energiaklass
158 kWh/m²/yrC
Class C — 158 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
6 kg CO²/m²/yrB
Class B — 6 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
11 kmLennujaam
6 kmHaridus
Lasteaed
4 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
10 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
20 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
4 kmHaigla
8 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
12 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.