Müükhouse
Architectural House to Complete in Toulouse
650 000 €
2955 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
220 m²
Elamispind
1908 m²
Krunt
Kirjeldus
This five-bedroom house, approximately 220 m², is located in the sought-after Hauteurs de Pourvourville area of Toulouse. The property, with its contemporary design and generous volumes, offers significant potential for personalisation. The structure is complete, providing a secure foundation for further development, and features a wooded garden and proximity to local amenities.
Ehitusaasta2020
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
8 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
5 kmPank
LähedalRand
5 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee
LähedalPhoto Tour

facade

pool area
Architectural House to Complete in Toulouse
650 000 €
2955 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
marine lebihan
SAFTI
Viide: 1638321
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.