Müükapartment
5-room apartment in Paris 9ème
1 089 000 €
10 274 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
106 m²
Elamispind
OmandTäis
Korrus1 / 5
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bellesdemeures.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
15 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
9 kmPank
LähedalRand
7 kmKeskkond