Üürapartment
1-room apartment in Amsterdam
1650 € / kuus
50 €/m²
Haarlemmerweg
1
Toad kokku
1
Vannitoad
33 m²
Elamispind
Ehitusaasta2021
Korrus3 / 1
Lisaomadused
Linnaavaade
Parkla
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: aanbod.vastgoednederland.nl, huurwoningen.nl
Energiatõhusus
Energiaklass
A
Class A
Asukoht
Haarlemmerweg
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
1,2 km19 minMetroopeatus
1,1 km17 minLennujaam
8 km21 minHaridus
Lasteaed
400 m6 minKeskkool
5 km12 minÜlikool
2,3 km6 minRaamatukogu
800 m12 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
400 m7 minRestoran
400 m6 minPank
2,3 km6 minTervishoid
Apteek
500 m8 minArst
900 m14 minHaigla
1,7 km27 minVeterinaaria
1,1 km17 minVaba aeg ja loodus
Park
500 m7 minRand
2,1 km5 minKeskkond
Raudtee
400 m6 minPhoto Tour

living room

1-toaline korter asukohas Amsterdam
1650 € / kuus
50 €/m²
Asukoht
Haarlemmerweg
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.