Müükapartment
2-room apartment in Angouleme
99 000 €
2415 €/m²
2
Toad kokku
41 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
81 kmHaridus
LähedalRand
4 kmKeskkond