Müükapartment
4-room apartment in Saint-Loup-Sur-Semouse
33 000 €
418 €/m²
4
Toad kokku
79 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
6 kmLennujaam
96 kmHaridus
Algkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
31 kmRaamatukogu
6 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
6 kmHaigla
11 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
30 kmKeskkond
Raudtee
5 kmPhoto Tour