For Saleapartment
4-room apartment in Tarbes
€172,500
€1,778/m²
4
Total rooms
97 m²
Neighborhood
Distances are approximate — exact location is not available for this listing
Transport
Bus stop
NearbyTrain station
NearbyAirport
42 kmEducation
NearbyBeach
4 kmEnvironment
Major road
NearbyRailway tracks
NearbyPhoto Tour