For Saleapartment
3-room apartment in Cancale
€298,680
€3,687/m²
3
Total rooms
81 m²
Neighborhood
Distances are approximate — exact location is not available for this listing
Transport
Bus stop
NearbyTrain station
9 kmAirport
67 kmEducation
Primary school
NearbySecondary school
NearbyUniversity
9 kmLibrary
NearbyShopping & Services
Supermarket
NearbyGrocery store
NearbyRestaurant
NearbyShopping center
27 kmBank
NearbyHealthcare
Pharmacy
NearbyDoctor
5 kmHospital
NearbyLeisure & Nature
Park
NearbyBeach
NearbyPhoto Tour