Müükapartment
4-room apartment in Grenoble
204 900 €
2970 €/m²
4
Toad kokku
69 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
35 kmHaridus
LähedalRand
9 kmKeskkond