For Saleapartment
3-room apartment in Le Touquet-Paris-Plage
€319,000
€7,419/m²
3
Total rooms
43 m²
Neighborhood
Distances are approximate — exact location is not available for this listing
Transport
Bus stop
NearbyTrain station
4 kmAirport
105 kmEducation
Kindergarten
4 kmPrimary school
NearbySecondary school
NearbyUniversity
23 kmLibrary
NearbyDoctor
3 kmHospital
NearbyVeterinary
4 kmLeisure & Nature