Müükapartment
3-room apartment in Vincennes
695 000 €
8359 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
83.14 m²
Elamispind
Lisaomadused
Lift
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: properstar.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
223 kWh/m²/yrD
Class D — 223 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
55 kg CO²/m²/yrE
Class E — 55 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
12 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
9 kmPank
LähedalRand
9 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.