Müükapartment
3-bedroom apartment in Mamer
735 981 €
6312 €/m²
3
Magamistoad
2
Vannitoad
116.6 m²
Elamispind
Korrus3 / 4
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
700 m11 minLennujaam
11 km29 minHaridus
Lasteaed
200 m3 minAlgkool
200 m2 minKeskkool
5 km14 minÜlikool
6 km16 minRaamatukogu
7 km17 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,8 km28 minToidupood
400 m6 minRestoran
300 m5 minKaubanduskeskus
15 km40 minPank
300 m4 minTervishoid
Apteek
500 m8 minArst
2,5 km7 minHaigla
5 km13 minVeterinaaria
2,2 km6 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m4 minRand
27 km1.2hKeskkond
Suurem tee
600 m9 minRaudtee
700 m11 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.