Müükapartment
1-bedroom apartment in Luxembourg
779 000 €
8753 €/m²
1
Magamistoad
89 m²
Elamispind
Ehitusaasta1965
Korrus3 / 3
Lisaomadused
Aed
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: wortimmo.lu
Asukoht
Täpne asukoht
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
500 m8 minLennujaam
19 km50 minHaridus
Lasteaed
1,0 km16 minAlgkool
900 m14 minKeskkool
700 m12 minÜlikool
3 km8 minRaamatukogu
800 m13 minKaubandus ja teenused
Supermarket
800 m12 minToidupood
500 m8 minRestoran
500 m7 minKaubanduskeskus
13 km33 minPank
600 m9 minTervishoid
Apteek
500 m8 minArst
1,4 km21 minHaigla
800 m13 minVeterinaaria
3 km9 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
19 km51 minKeskkond
Suurem tee
2,2 km6 minRaudtee
300 m5 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.