Müükapartment
1-bedroom apartment in Mondorf-les-Bains
360 000 €
7423 €/m²
1
Magamistoad
1
Vannitoad
48.5 m²
Elamispind
Ehitusaasta1985
Korrus2
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
9 km22 minLennujaam
13 km34 minHaridus
Lasteaed
7 km17 minAlgkool
1,3 km21 minKeskkool
10 km25 minÜlikool
15 km39 minRaamatukogu
7 km18 minKaubandus ja teenused
Supermarket
900 m13 minToidupood
900 m14 minRestoran
800 m12 minPank
900 m13 minTervishoid
Apteek
800 m13 minArst
4 km10 minHaigla
15 km39 minVeterinaaria
1,2 km18 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m6 minRand
6 km15 minKeskkond
Suurem tee
500 m8 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.