Müükapartment
4-room apartment in IT
35 000 €
673 €/m²
largo Monreale, Lentini
4
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
52 m²
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Raudteejaam
1,3 km20 minLennujaam
20 km51 minHaridus
Ülikool
18 km46 minRaamatukogu
2,9 km8 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
400 m7 minRestoran
300 m5 minPank
400 m6 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
400 m6 minHaigla
1000 m15 minVeterinaaria
400 m7 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m4 minRand
10 km25 minKeskkond
Raudtee
1,2 km19 minPhoto Tour