Müükapartment
Appartamento in Via Artemisia Mammucari, Velletri, RM
143 000 €
1430 €/m²
Via Artemisia Mammucari Velletri (RM)
3
Magamistoad
100 m²
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
900 m15 minLennujaam
19 km48 minHaridus
Lasteaed
400 m6 minÜlikool
400 m6 minRaamatukogu
700 m12 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
400 m7 minRestoran
100 m2 minPank
300 m4 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
400 m7 minHaigla
300 m5 minVeterinaaria
1,2 km19 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
7 km17 minKeskkond
Raudtee
800 m13 minPhoto Tour