Müükapartment
6-room apartment in IT
150 000 €
1071 €/m²
6
Toad kokku
2
Vannitoad
140 m²
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
500 m8 minRaudteejaam
500 m8 minLennujaam
39 km1.7hHaridus
Lasteaed
500 m8 minÜlikool
33 km1.4hRaamatukogu
1,1 km17 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m4 minToidupood
2,2 km6 minRestoran
500 m8 minPank
800 m13 minTervishoid
Apteek
700 m12 minHaigla
1,1 km17 minVaba aeg ja loodus
Park
1000 m15 minRand
5 km12 minKeskkond
Raudtee
200 m3 minPhoto Tour